A e sheh veten në krah të një artisti Çiljeta ?!

By

Se gjërat nuk shkonin mirë në lidhjen e saj me babain e Fernandos, kjo dihej dhe dyshimet kishin lindur prej kohësh.

Gjithçka u vulos së fundmi kur Çiljeta me një qëndrim ngurrues la të kuptohej shumë në intervistën për Prive.

Por, shtrohet pyetja, tashmë si single a do lidhej Çiljeta me një artist apo do i hynte listës relativisht të gjatë të kolegeve që kanë zgjedhur tashmë partnerë anonim e të pa njohur për publikun ?!.

E pyetur në lidhje me këtë çështje nga gazetari Artan Telaku, Çiljeta u shpreh: ‘Nuk i preferoj artistët t’i kem partnerë dashuror asnjëherë‘.

Kurrë mos thuaj kurrë, thonë! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm