Getoar Selimi: Unë jam ndryshe… (FOTO)

By

“Unë jam ndryshe” – kështu ka thënë Getoar Selimi poshtë një fotografie të postuar së fundmi në llogarinë e tij në Instagram.

Në imazhin ku shihet i veshur me një xhaketë të zezë dhe një golf të bardhë, kombinuar me syze, reperi i famshëm mori më shumë  se 25 mijë pëlqime dhe komente që thoshin ‘këtë e dimë’.

Geti është shumë aktiv në Instagram por njësoj edhe në muzikë.

Bashkëpunimi i tij i fundit është ai me Shaolin Gang dhe Onatin por ai është duke punuar edhe në albumin e ri të cilin e ka bashkë me Majkin.

Nuk ka ende një datë të caktuar për lansimin e tij./Prive.al

View this post on Instagram

I’m Different

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Artikuj të ngjashëm