A do të shmangin Zayn dhe Gigi Hadid betejën për kujdestarinë e vajzës?

By

Zayn Malik është zotuar të bëjë gjithçka që mundet për të shmangur një betejë për kujdestarinë e vajzës së tij me Gigi Hadid pasi ai thuhet se sulmoi nënën e saj Yolanda Hadid.

Çifti, i cili ka vajzën 13-muajshe Khai, thuhet se janë ndarë pas pretendimeve se këngëtari ‘goditi’ yllin Yolanda Hadid, 57 vjeç, gjatë një sherri në shtëpinë e Pensilvanisë që ai ndan me modelen.

Dhe Zayn thuhet se është ‘thellësisht i shqetësuar’ për të ardhmen e familjes së tij pas mosmarrëveshjes, ndërsa thuhet se ka në plan të ‘luftojë’ për të shmangur një betejë për kujdestarinë mbi Khai.

Një bashkëpunëtor biznesi i Zayn në LA tha për ‘The Mirror’ tha se edhe nëse Gigi dëshiron që Zayn të jetë bashkë prindër për vajzën e tyre të mitur, Yolanda potencialisht mund të bëjë ‘lëvizje ligjore’ rreth kujdestarisë.

Një burim tha më parë se përçarja mes çiftit përqendrohet vetëm në dramën mes Zayn dhe Yolanda dhe nuk ka të bëjë fare me aftësitë e tij si prind.

Ata shtuan: ‘Gigi qëndron pranë aftësisë së Zayn për të bashkë-prindëruar mirë’.

“Ata nuk janë bashkë tani. Megjithatë, ata janë të dy prindër të mirë”, zbuloi një burim për People të enjten.

Sipas TMZ, Yolanda pretendon se ajo u ‘godit’ nga Zayn gjatë një sherri që ndodhi ‘diku javën e kaluar’, ndërsa Zayn pretendon se incidenti nuk përfshinte asgjë më shumë se një shkëmbim ‘fjalësh të ashpra’ dhe kishte ndodhur ‘disa javë më parë’ në shtëpinë e Gigi.

Artikuj të ngjashëm