A do të ketë bashkëpunim mes Mozzik dhe Loredanës pas ndarjes? (VIDEO)

By

Mozzik dhe Loredana bashkë kanë qenë një dyshe shumë e fuqishme kur bëhej fjala për muzikë.

Bashkëpunimet e tyre kanë rezultuar shumë të suksesshme duke arritur miliona klikime në të gjitha platformat.

Por, a do të ketë më duete mes tyre pas ndarjes?

Rreth kësaj çështje ka folur Mozzik ditë më parë në emisionin NIN në Klan Kosova.

Të gjitha mund t’i kuptoni duke klikuar KËTU./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm