Ky këngëtar shqiptar ka hyrë në banesën e Melania Trump duke shkaktuar rrëmujë

By

’10 gjëra që si keni ditur’ është një rubrikë e re në emisionin Prive e cila sjell në një tjetër dimension figura të njohura të showbizit shqiptar.

Këtë javë, protagonist ishte Seven Saraqi i cili shpalosi dhjetë ngjarje që si kemi ditur më parë.

E njëra prej tyre ishte shumë epike për faktin se përfshinte zonjën e parë të SHBA-ve, Melania Trump.

Seveni rrëfeu se në Trump Tower, teksa shkonte tek një shok, një kat më lartë se Melania, ka ngatërruar gatin dhe kishte depërtuar tek zona ku banon Melania duke shkaktuar rrëmujë me sigurimin.

Ndiqeni të plotë më poshtë rrëfimin me dhjetë ngjarje, përfshirë edhe një që s’është zbuluar kurrë e që ka të bëj edhe me mikun e Sevenit, Noizyn dhe një aksident me makinë për të cilin nuk u shkrua kurrë në portale. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=-f8XWI3pvmc

Artikuj të ngjashëm