-80kg, Armonda zbulon arsyen prekëse që e bindi të ndryshojë

By

Me siguri ju ka rënë në sy ndryshimi i Armondës, një prej personazheve më të komentuara të rrjeteve sociale.

Ajo erdhi në Prive për të treguar ndryshimin e saj drastik në humbje të peshës, si dhe zbuloi për herë të parë arsyen prekëse që e bindi të ndryshojë.

Ndiqni intervistën e saj të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm