Nora dhe Roberti me dhuratë speciale për vajzën e tyre (FOTO)

By

Çifti i njohur i skenës sonë Nora e Robert kanë ditur jo pak herë të befasojnë njëri tjetrin me dhurata e surpriza të ndryshme.

Me të përfituar epitetin e të qenurit prind këto lloj dhuratash ndaj njëri tjetrit janë zbehur disi pasi tashmë ato kanë një adresë të re.

Bëhet fjalë për vajzën e tyre Renée të cilën kanë zgjedhur ta befasojnë me një makinë lodër mjaft të bukur.

Një video e publikuar në Snapcaht nga vetë Nora e tregon më së miri lumturinë e vajzës me këtë rast derisa Prive.al ju sjell një fotografi të shkëputur nga ai moment. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm