Babastars japin lajmin e madh

By

Ka tash e një kohë që përflitet se ky vit do jetë viti kur grupi ‘Babastars’ do sjellë një tjetër këngë të përbashkët.

Dyshimet fillimisht lindën nga një varg i postimeve në rrjete sociale për t’u konfimuar në ‘E vërtetë, e pavërtetë’ të Prive.

E tashmë duket që çdo gjë është gati nga ky projekt dhe pubikimi është vetëm çështje ditësh.

Këtë e ka lënë të kuptohet fakti që djemtë e grupit kanë zbuluar edhe emrin e këngës që do quhet ‘High 4 Real’.

E katërta e vërteta për grupin?! Kjo mbetet të shihet për pak kohë. Numërimi prapa fillon… /Prive.al/

#babastars #high4real

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Artikuj të ngjashëm