Shfaqet Zana Krasniqi në foto të re: Sa ka ndryshuar?!

By

Është një prej femrave më të bukura shqiptare.

Zana Krasniqi që na bëri krenarë me performancën në ‘Miss Universe’ pak pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës mahnitë me bukurinë e saj.

Por, tash e një kohë atë po e shohim shumë rrallë.

Për paraqitje në intervista apo sfilata mode s’bëhet fjalë por Zana po i mungon edhe rrjeteve sociale.

Me një foto në vit, ajo ka preferuar të jetë hermetike.

Por si duket Zana sot dhe sa ka ndryshuar? Përgjigjen na ka dhënë grimerja Sellma dhe në fakt ajo s’ka ndryshuar aspak.

Në një prej fotografive të fundit, Krasniqi, tashmë nënë e dy fëmijëve ka vulosur faktin se vazhdon të ruajë në përpikmëri bukurinë e saj natyrale.

Në një kohë kur jemi ngopur me fytyra me një varg operacionesh plastike, mund të themi lirisht se syve tonë i paska munguar një bukuri magjepsëse si ajo e Zanës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm