Çka po ndodh sonte në shtëpinë e Teuta Krasniqit?!

By

Teuta Krasniqi edhe pse me një profesion që kërkon kohë e shumë punë po ia del të jetë aktive shumë dhe në familje.

Ditë më parë ajo shpalosi albumin familjar për festat e fundvitit një set fotografik ku Teuta, Adonisi me Tarën e Kaian, dukeshin në portretin e një familje të lumtur e të bukur.

E sonte familjen e Teutës e gjen në një mbrëmje paska më ndryshe, një natë filmash . Tara ka ftuar Borën shoqën e saj, njëherit vajza e Memli Krasniqit, dhe po shijon filma të ndryshëm nën shoqërimin e Kaias dhe ushqimit.

Artikuj të ngjashëm