PREMIERË: Duda e Noizy publikojnë ‘That Fire’ (VIDEO)

By

Dyshja e njohur e skenës sonë Duda dhe Noizy po e nisin vitin 2017 në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ata sapo publikuan projektin e tyre ‘That Fire’ duke u rikthyer kështu me bashkëpunim me klip pas pothuajse 3 viteve.

Kënga e re është produkt i ekipit Double G teksa mban videoklip të punuar nga Urban Graphics.

Prive.al ju sjell premierën e klipit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm