Bebe Rexha mahnitëse në Fashion Awards! (FOTO)

By

Ky vit për artisten Bebe Rexha nisi mjaft mirë me suksese të një pasnjëshme dhe duket se do të përfundoj në të njejtën mënyrë.

Përveçë këngëve që ka publikuar këtë vit, e që kanë pasur një sukses mjaft të madh, ajo këto ditë pritet të publikojë dhe videoklipin e këngës’ I Got You’.

Krahas muzikës këngëtarja ishte shumë aktive dhe ne evente të ndryshe e në një të tillë hasi edhe mbrëmë.

Këngëtarja ishte pjesëmarrse në ‘Fashion Awards 2016’ ku dukej mahnitëse e shumë elegante me një fustan të hapur ngjyrë metalike nga marka River Island, e një pallto të gjatë ku ia shtonte dhe më shume elegance e glamurin këngëtares. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm