Më në fund, publikohet “Merri sytë” nga Blero!

By

“Merri sytë” është projekti i ri nga Blero i cili ka ditë që po përmendet në shtypin rozë.

Kjo këngë duhej të ishte publikuar që në datën 14 shator por që u shtye e arsyet nuk u bënë të ditura.

Mirëpo, sot artisti ka vendosur që versionin audio të saj ta lansoj në platformat muzikore por jo dhe spotin.

Klipi i “Merri sytë” do të lansohet javën tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm