2TON thotë “Ca va” me projektin e ri muzikor që sapo publikoi

By

Reperi nga Ferizaji Arton Avdyli ose si njihet me emrin artistik 2TON, si duket ka atë formulën që funksionon kur duam të sjellim një hit, një tekst simpatik e përsëritës, tinguj ritmik e veror.

Pas projektit të tij të fundit “Love”, 2Ton edhe në këtë projekt i këndon një vajze që e adhuron.

Ai sapo publikoi këngën e re që quhet “Ca va”, për muzikën dhe tekstin e së cilës është kujdesur vet reperi. Projektin e tij mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm