Kishim kohë pa dëgjuar nga ta – Blunt e Real lansojnë këngën e radhës

By

Dyshja e famshme, të cilët kanë kohë që punojnë si bashkëpunëtorë, kanë lansuar projektin e tyre të ri.

Bëhet fjalë për reperët Blunt dhe Real, të cilët njihen tani si Shaolin Gang.

Ata kanë lansuar dje projektin e tyre të ri, nën konceptin e ribrenduar muzikor. Kënga e tyre quhet Shmoney, ndërsa si rrallë herë dyshja këngën e kanë publikuar vetëm në versionin audio, dhe pa videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm