Kjo është nëna e Angela Martinit (FOTO)

By

Artistë, këngëtarë dhe modele të ndryshme kanë shfrytezuar rrjetet sociale për të uruar sot nënat e tyre me rastin e “Ditës së nënës”

Duke publikuar krahas imazhit edhe urimet perkatëse shumë prej tyre thurin vargje e fjalë nga më të zgjedhurat për një ditë kaq speciale.

Edhe modelja Angela Martini ka vepruar njësoj, ajo ka publikuar një imazh të nënës së saj duke shkruajtur:

“Ti je një nënë një motër një shoqe je njeriu me i shtrenjtë në jetën time, pa ty asgjë nuk ka kuptim nëna ime, të dua shumë me cdo qelizë të trupit.  Gezuar diten e nenave”

Ndryshe, gjykuar nga imazhi kuptojmë që modelja ka të trashëguar në mënyrë përfekte hiret e bukurisë së nënës së saj./PRIVE.AL/
1ca3d0859a53b3f1e171d2fd093216e58f2cf6f0d99a2494918e1e9a435b9986_full

Artikuj të ngjashëm