Kënga jonë e preferuar nga Tuna, është edhe kënga e preferuar e Armend Rexhepagiqit

By

Një këngë shqiptare e cila s’do të harrohet asnjëherë nga fansat. Këngëtarja Tuna, dikur ka bashkëpunuar shumë me këngëtarin e kantautorin Armend Rexhepagiqi, dhe këngët e saja në fillim të viteve 2000 ishin fantastike.

Madje shpesh fansat e Tunës thonë se njëra ndër këngët e preferuara nga ajo mbetet kënga “Bileta”, ndërsa kjo këngë është edhe ndër të preferuarat e Rexhepagiqit.

Në emisionin Prive javën që lamë pas, këngëtari ka rrëfyer se nga këngët që ai vet i ka krijuar, kjo mbetet ndër të preferuarat e tij.

Artikuj të ngjashëm