Bebe Rexha nuk heziton të shfaqë linjat trupore ! (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare e famshme në skenën e muzikës ndërkombëtare, Bebe Rexha mbetet njëra ndër këngëtaret më aktive nëpër rrjete sociale.

Ajo vazhdimisht poston në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram fotografi të saj mjaft interesante.

Mirëpo ajo që vërejmë  në fotografitë e këngëtares është se ajo është duke i kushtuar shumë rëndësi pamjes së saj të jashtme, gjë të cilën nuk ngurron ta tregojë nëpër postime.

Kohëve të fundit nëpër fotografitë e saj të postuara në Instagram, Bebe Rexha ka shfaqur linjat trupore për të cilat duket se Bebe është duke punuar intensivisht edhe në palestër dhe me sa duket është duke e shijuar rezultatin e kësaj. /prive.al/.

beberexha

beberexha2

beberexha3

Artikuj të ngjashëm