Kur Dafina dhe Goldi këndonin bashkë (VIDEO)

By

Ishte viti 2007,pikërisht evenimenti i Top Festit,që i bëri bashkë këngëtaren Dafina Zeqiri si dhe reperin Gold Ag.

Ata morën pjesë bashkë në këtë kompeticion me këngën ‘Një ditë tek ti’,ku cka mund të vërejmë është se ata si në aparencë,si në stil të
muzikës,janë shumë,shumë ndryshe nga sot.Kjo dicka që mund ta vlerësoni edhe vet.

Mirëpo,pavarësisht kësaj duket se miqësia e tyre nuk vazhdon më ngase nuk i kemi parë më së bashkë.E ndoshta kjo për arsye të kahjeve të ndryshme që kanë marrë viteve të fundit,kahje këto që bien ndesh me vete./Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=8i_5CeyTQts

Artikuj të ngjashëm