Me cilën femër të estradës ka qenë në lidhje Alaudin Hamiti? (VIDEO)

By

Në rubrikën “Kutia e pyetjeve” të emisionit Prive, këtë të shtunë ishte prezantuesi i njohur Alaudin Hamiti.

Përmes minutave të rezervuar për të, moderator tregoi shumë gjëra.

Me cilën femër të estradës ka qenë në lidhje, sa është i sinqertë me njerëzit, kush ka qenë I ftuari I tij më I bezdisshëm dhe shumë të tjera.

Përgjigjet i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm