Kjo është familja e futbollisit,Arlind Ajeti!

By

Qendër mbrojtësi i kombëtares shqiptare,Arlind Ajeti, pas pëfundimit të ndeshjes Shqipëri-Zvicër,ka bërë një gjest mjaft të bukur familjar.

Ishte kjo ndeshja më rëndësishme që e ka përjetuar ky i fundit me kombëtaren,si arsye e kualifikimit për herë të parë në kampionat evropian,dhe kështu ai vendosi që fushën përveq me shokë,ta ndaj edhe me djalin e tij,Andionin.

Gjithashtu,Andioni,ka pasur veshur fanellën e babit të tij,djal,ky që Arlindi e ka me bashkëshortën e tij,Pranverën./Prive.al/

ajeti

gurja

Artikuj të ngjashëm