Kresha e Lyrical Son, në tjetër nivel me interpretime LIVE! (VIDEO)

By

U rikthyen më në fund! Pas një pauze relativisht të gjatë, Lyrical Son dhe Mc Kresha u aktivizuan së fundmi me projekte.

Këto këngë të publikuara solo, bashkëpunim me të tjerët e me njëri-tjetrin po pëlqehen shumë nga fansat të cilët kishin kohë pa dëgjuar risi nga dyshja e shumë hiteve në hip-hopin shqiptar.

E Festimi dhe Kresha briliantë po rezultojnë edhe në koncerte. Në pak sekonda të ndarë si inserte në rrjete sociale, dyshja shihen teksa e ‘qajnë’ interpretimin live të repertorit të tyre në një prej koncerteve të tyre.

Kujtojmë se ‘Ky tipi’ ishte projekti i fundit i Kreshës dhe Lyrical Son që erdhi me videoklip, pjesë e albumit që do publikohet me 8 Korrik. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm