20 vjet i martuar dhe Robert De Niro i dha fund martesës? Zbulohen arsyet

By

Aktori i famshëm amerikan Robert De Niro është ndarë nga gruaja e tij Grace Hivhtoëer pas më shumë se 20 vjet martesë.

Një burim pranë familjes, ka thënë për revistën People se dyshja janë ndarë dhe po jetojnë larg njëri tjetrit.

“Nganjëherë gjërat nuk funksionojnë siç duam ne”, ka thënë një burim pranë çiftit.

Aktori 75 vjeçar dhe gruaja e tij 63 vjeçare, ishin martuar në vitin 1997 pasi ishin të lidhur për më shumë se një dekadë. Dyshja kanë dy fëmijë, djalin 20 vjecar Elliott dhe vajzën 6-të vjeçare Helen Grace.

Image result for robert de niro divorced

 

 

Artikuj të ngjashëm