Çka e nervozon te bashkëshorti Shkurte Fejzën ?!

By

Shkurte Fejza ishte protagonistja e sontme e rubrikës Kutia në emisionin NIN. Ajo tregoi se a ka ndonjë pishman për këngët që si ka marrë dhe çfarë do ndryshonte në jetën e saj.

Shkurta tha se emocionet më të mëdha në skenë i ka përjetuar kur ka kënduar pas luftës këngët e dëshmorëve familjarët e të cilëve ishin në rendin e parë.

Ajo tregoi premisat e një këngëtareje që ia mbush syrin teksa zbuloi edhe çka e nervozon tek bashkëshorti.

Përgjigjjet e plota mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm