16 vjet më parë, kështu dukej Çiljeta Xhilaga

By

Është për çdo lëvdatë mënyra se si e ka ruajtur bukurinë.

Këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga, as nuk e ka ndjerë kohën t’i kalojë mbi supe.

Janë mbushur pothuajse dy dekada me vjet, që nga koha kur ajo ishte Miss Shqipëria dhe po përfaqësonte me kurorën e më të bukurës së vendit emrin “Albania” në një garë bukurie në Brazil.

Imazhi që ajo ka publikuar në Instagram, të kthen prapa në kohë kur ajo ishte ende shumë e re dhe në kërkim të vetvetes.

Ajo që bën përshtypje të jashtëzakonshme në këtë mes, është se këngëtarja nuk ka ndërruar aspak në fizionomi ndonëse tash është edhe nënë. /Prive.al

Brazil ?? 2001 …#missnaciones

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Artikuj të ngjashëm