Enca ka një ftesë për ju nëse jeni në Dubai nesër

By

Enca zbarkoi për ditëlindjen e saj në Dubai.

E qëndrimi aty do të jetë më i gjatë.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Këngëtarja e njohur festimet po i vazhdon për më gjatë!

Ajo ka bërë të ditur se do të organizojë një festë në jaht ditën e djeshme dhe ka ftesë për ata që e ndjekin dhe që janë në Dubai.

Nëse po na lexoni nga Emiratet e Bashkuara Arabe, provojeni të jeni pjesë e kësaj feste! Atmosfera do të jetë e garantuar. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm