‘THUAJ JO’ E ARTA BAJRAMIT!

By

Arta Bajrami nuk e ka ndërmend të ndalet këtë verë.

Brenda një periudhe të shkurtër, “Më fal oj nanë”, “Kno me mu” dhe “Taman”, ishin tre projekte të cilat këngëtarja i solli me videoklip pas publikimit të albumit në muajin Qershor.

E nga “Victory”, Arta pa përfunduar sezoni veror ka vendosur të vizuelizojë edhe këngën e katërt të titulluar “Thuaj jo”.

“Thuaj jo”, do të jetë gati për publikun me klip nesër me datë 15 Gusht. /Prive.al/

View this post on Instagram

THUAJ JO Trailer

A post shared by A r t a B a j r a m i (@artathequeen) on

Artikuj të ngjashëm