BEATRIX E NXEHTË NË SETIN E RI

By

Beatrix Ramosaj nuk ka mundur t’i shpëtojë asesi tendencës së realizimit të seteve fotografike gjatë sezonit veror.

Këngëtarja ka vazhduar në linjë me performancën e këngës ‘Dhoma 609’ në Top Fest duke u shfaqur mjaft seksi përballë aparatit.

Ky fotosesion është realizuar në natyrë për një revistë në Shqipëri.

Ndryshe, në sferën muzikore ajo nuk ka sjellur diçka të re që prej Top Fest 12 në të cilin morri çmimin Best Female dhe atë të Top Albania Radios. /Prive.al/

https://instagram.com/p/6Qfgh6ic6b/

Artikuj të ngjashëm