A përgatiti Elinel padi ndaj Drake?

By

Javën e kaluar, Elinel ka qenë në ballinat e mediave rozë për shkak se Drake ia vodhi një këngë.

Reperi kanadez lëshoi albumin e tij të ri në fund të muajit të kaluar, brenda të cilin është një këngë e cila është pothuajse e njëjta me atë të reperi kosovar.

‘Bullet’ e vitit 2012 u vodh nga Drake kënga e të cilit mban titullin ‘Can’t take a joke’.

Por, a po përgatit Elinel padi ndaj reperi të huaj?

Përgjigjen e pyetje më lart dhe shumë gjëra të tjera i kuptoni vetëm përmes videos së mëposhtme që sjell intervistën e plotë të Elinel për emisionin Prive.

Artikuj të ngjashëm