Për herë të parë: Tayna flet për ‘dissat’ (VIDEO)

By

Tayna, rep-artistja që bëri bujë me këngën ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom ka vendosur të flasë për herë të parë për ‘dissat’.

Shumë gjëra, ajo do t’i tregojë nesër në emisionin Prive me Liberta Spahiun, i cili pas një muaji pushim, rikthehet në sezonin e ri.

Përveç saj, do të ketë edhe shumë materiale interesante dhe ekskluzive të cilat ndodhën gjatë verës.

Mos harroni, nesër nga ora 19:00, emisioni numër 1 në vend për lajme nga shoëbizi vendor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm