Pak para lindjes së djalit, Almeda Abazi ka për të thënë diçka (FOTO)

By

Almeda Abazi
dhe bashkëshorti i saj turk Tolgahan Sayisman, pritet të bëhen prindër për herë
të parë.

Modelja/aktorja
shqiptare edhe pak ditë do të bëhet nënë e një djali dhe ajo mezi po pret.

Almeda postoi
një video në instastory duke thënë “eja bebush, po të presim”.

Nuk dihet saktë
data e lindjes së foshnjës megjithatë, Almeda i është afruar ditëve të fundit.

Çifti akoma
nuk e kanë bërë publik emrin edhe pse modelja shqiptare shpesh herë i ka ndarë
disa të preferuar, me ndjekësit e saj në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm