Fjolla Morina projektin e ri me fjalë të ndyta?!

By

Këngëtarja Fjolla Morina ka nisur projektin e ri i cili do të jetë duet me një reper emri i të cilit është i njohur për publikun, por që sipas këngëtares preferon që të jetë surpriz deri në momentet e fundit.

Teksti dhe kënga janë punuar nga producent nga Kosova me një fjalor mjaft eksplicit, ndërsa klipi i cili sipas Fjollës do të përmbaj pamje +18 pritet të publikohet në fund të muajit Janar të vitit 2016.

 

 

Artikuj të ngjashëm