E patë? Hailey Baldwin tregon nga afër unazën me të cilën i propozoi Justin Bieber

By

Këngëtari i njohur kanadez Justin Bieber muaj më parë i
propozoi martesë modeles amerikane Hailey Baldwin.

Dyshja tashmë janë martuar dhe të lumtur bashkë dhe çdo
moment të jetës së tyre e ndajnë me fansat.

Por anash të gjithave, e patë unazën e diamantit me të
cilën i kishte propozuar martesë Bieber bukuroshes amerikane?

Ajo e ka treguar për nga afër unazën gjigante për Vogue në intervistën e njohur 73 pyetje…

Artikuj të ngjashëm