Zi në familjen e Rihannas

By

Këngëtarja me famë botërore Rihanna është duke kaluar një periudhë të vështirë në jetën e saj.

Ditëve të fundit ajo humbi një person shumë të dashur për të.

Kusherira e saj, Tanella Alleyne  ka vdekur  në moshën 26-vjeçare gjashtë vjet pasi vëllai i saj Tavon u qëllua për vdekje, e poashtu ajo humbi edhe  motrën e saj binjake kur ishte 14-vjeçare.

Kusherira e Rihanës

Rihanna, e cila lindi fëmijën e saj të dytë, raportohet se u pa e pushtuar nga emocionet dhe po ashtu u pa duke fshirë lotët poshtë syzeve të dielli”.

Funerali i të ndjerës, u përcoll me baladën  “Lift Me Up”  e kënduar nga Rihana.

Kusherira e Rihanës

Artikuj të ngjashëm