Maskimi i Emina Çunmulajt me vajzat për Halloween është gjëja më e bukur që do shihni

By

I maskoi vajzat e po ashtu edhe veten.

Meqë sonte shënohet Halloëeen apo festa e shtrigave, apo quajeni si të doni sepse ka disa e disa kuptime, modelja e famshme shqiptare ka vendosur që t’ua bëjë qejfin vajzave e t’i maskojë për festën siç e do edhe tradita.

Dhe ajo ka zgjedhur një kostum mjaft domethënës.

Emina është veshur vet e edhe vajzat i ka veshur po ashtu sikur “Super Women” e që të tria në kraharor mbajnë simbolin e heroit të famshëm “superman”.

Megjithatë veshjet janë modifikuar në fustane tamam për vajza dhe mesazhi që përcjellë Emina përmes kostumeve është shumë i rëndësishëm.

Të gjitha vajzat duhet të jenë super-heroina për veten e edhe për gratë e vajzat e tjera. Bravo Emina…

Artikuj të ngjashëm