Zen mbush 2 vjet, ky është urimi i Patrisit

By

Djali i dytë i Tunës dhe Patristit mbush sot 2 vjet jetë.

Lajmin e bëri të ditur Patrisi përmes Instagramit ku shkroi edhe fjalë të veçanta për të birin.

’Sot i mbushe 2, u bofsh 100 daluki jem Zen’, ka shkruar ai.

Para pak ditësh, edhe Tiani festoi ditëlindjen dhe mbushi 6 vjet jetë.

Ndonëse Tuna dhe Patrisi janë ndarë, ata vazhdojnë të kujdesen bashkë për djemtë e tyre.

Urime!/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm