Zbulohet titulli i këngës që bëri sërish bashkë Enin dhe Gencin

By

Tashmë është e konfirmuar se Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj po sjellin edhe një këngë bashkë.

Kjo u bë e ditur sot nga këngëtarja pasi u pyet nga fansat nëse do të vije së shpejti një këngë e re nga çifti.

Mirëpo, ne zbuluam edhe titullin e kësaj kënge.

‘Harrove’ quhet projekti të cilin Eni dhe Genci e kanë gati dhe shumë shpejtë do të jetë i gatshëm për publikun.

Kujtojmë që Eni dhe Genci ka kohë që thuhet se janë në lidhje edhe pse asnjëherë asnjëri prej tyre nuk e konfirmoi një gjë të tillë.

Megjithatë, kanë qenë fansat ata që i kanë kapur shpesh bashkë nëpër vende të ndryshme./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BoKFknflDBu/?taken-by=gencprelvukaj

Artikuj të ngjashëm