Zbulohet të gjitha detajet për rikthimin e Bleros!

By

Teksa drama po vazhdon me paqartësi në raportin mes Bleros dhe Afronës, këngëtari i njohur anash s’po len as projektet.

Me anë të disa postimeve në llogarinë e tij në Instagram, artisti la të kuptohej se ai po rikthehet me këngë të re.

Kur vetë është aktual por edhe tema e Dubait gjithashtu është e tillë, Muharremi ka paralajmëruar projekti bashkë me Gadaf Dernjanin dhe Landin.

Kënga e re që mban titullin “Dubai” do të lansohet sot në ora 17:00. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Artikuj të ngjashëm