Zbulohet një tjetër lidhje mes fytyrave publike kosovare

By

Si një ndër emrat që me sukseset në skenat ndërkombëtare na bën të gjithëve krenarë, tenori Ramë Lahaj nuk është se ka zënë vend në media për jetën e tij private.

Istogasi 33 vjeçar pavarësisht faktit se nga kjo pjesë mund të mos zbulojë shumë për opinionin, duket se nuk ka mbetur prapa.

Ai tashmë vetëm se ka gjetur vajzën e ëndrrave të tij dhe atë në Kosovë!

Burime të Prive.al kanë deklaruar se përflitet tash e një kohë që ai ka nisur një lidhje me blogeren nga Prishtina, Rina Bërdynaj por deri tani, provat kanë munguar.

E për zyrtarizimin e lidhjes është përkujdesur sot blogerja që përmes një postimi në Insta Story është shfaqur bashkë me tenorin Lahaj.

Dyshja gjatë kësaj kohe siç mëson Prive.al edhe kanë pasur udhëtime të shpeshta nëpër botë nën shoqërinë e njëri-tjetrit marrë shkas edhe nga stili i jetesës së të dyve që vazhdimisht është në lëvizje mes kontinenteve të ndryshme. /prive.al

image-0-02-01-b1bcc8c6bee2f3dc405954b0bbda0675c1ef35639663c3fe629010a12211bbe1-V

 

Artikuj të ngjashëm