Zbulohet kur do të publikohet dueti Ledri-Capital T

By

Një nga bashkëpunimet më të papritura të kësaj vere, padyshim që ishte ky mes Ledrit dhe Capital T.

Dyshja po bëhen bashkë për herë të parë për një projekt muzikor.

Kënga është pjesë e albumit të ri të Capital T, “Skulpturë”, ndërsa dyshja bëjnë të ditur se do të lansohet të premten.

Këtë gjë e bëri të ditur vet Capo me anë të një postimi në Instagram, ku zbuluan se titulli i këngës është “DMP”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm