Transformimi i jashtëzakonshëm i Besart Halimit (FOTO)

By

Këngëtari i njohur, Besart Halimi, duket se muaj më parë vendosi për një aspekt mjaft të rëndësishëm të jetës së tij.

Artisti nisi ushtrimet e tij e të cilat duket se janë kryer me përkushtim të plotë.

Kështu na njfton të paktën vetë këngëtari përmes një postimi në Instagram i cili shfaqte gjendjen e tij para dhe pas një periudhe dy mujore me ushtrime.

Besarti ka shtuar plot 10 kilogram për të cilat ka pasur nevojë pasi që gjatësia e tij trupore i’a lejon diçka të tillë.

Tashmë një trup krejtësisht i formuar është edhe nëj arsye më e fortë për t’a mbajtur atë aktiv sa i përket ushtrimeve përkundër kohës së limituar që ai ka. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm