Zbulohen dy duetet e Elinel

By

Ka disa javë që kemi paralajmëruar se Elinel ka gati dy duete.

E tashme janë zbuluar dy emrat e artistëve që është bërë bashkë.

Bashkëpunimi i parë vjen me Skerdin për këngën “Vaj”, klipi i së cilës është xhiruar javë më parë e audio ka firmën e Bini Nebihut.

Ndërsa në anën tjetër ka gati dhe bashkëpunimin me Mbresën, artisten e re që na ka befasuar.

Kënga me Mbresën është punuar nga Gëzim Lazri e klipi me ImagineFilms./Prive.al

Artikuj të ngjashëm