Zanfina shfaqet krah nipit, Uliksit (FOTO)

By

Ardhja e Uliksit në jetë ka ndryshuar komplet rutinën e familjes Ismaili.

Krahas Adelinës, përkushtimin e madh për djalin ka shfaqur edhe tezja Zanfinë, sidomos tashmë kur Adelina me Uliksin dhe Valin po qëndrojnë më shumë në Kosovë.

E edhe kjo e Hënë pushimi është kaluar nga Zani me Uliksin.

Në një foto të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, ajo shfaqet krah nipit të cilin e  quan kopje të vogël të saj.

A ju duket se ngjajnë? Ne themi se po… /Prive.al

Zanfina me nipin, Uliksin ?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm