Zanfina prish raportet me Big Mamën?!

By

Publiku shqiptar është në pritje të këngës që ka kohë që është paralajmëruar mes Teuta Selimit, Big Mamës dhe Zanfina Ismailit.

Mirëpo mund të ndodh që kjo këngë të mos realizohet madje sipas disa burimeve të Prive.al ky projekt ka qenë ‘mollë sherri’ për artistet.

Vonesa e saj ka bërë që Zani dhe Bigi të fjalosen. Tashmë nuk dihet nëse kënga do të publikohet apo jo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm