Zanfina kthehet pas në kohë, uron nënën e ndjerë për ditëlindje

By

Sot do të festonte ditëlindjen, nëna e Adelina, Zanfina dhe Ema Ismajlit.

Por, e ndjera vdiq vite më parë pasi sëmundja e kancerit ia mori jetën.

Zanfina, u kthye pas në kohë pasi publikoi në rrjete sociale një fotografi nga fëmijëria bashkë me nënën e saj.

“Urime ditëlindja mami. Kohëra të lumtura, fëmijëria”, ka shkruar ajo mbi foto.

Mona nuk ia doli dot të fitonte betejën me kancerin por ajo do të mbetet gjithmonë një grua e fortë që me shumë sakrifica i rriti dhe i mësoi tre vajzat e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm