Me akne e pamje komplet ndryshe: Emina guxon të shfaqet përtej filtrave

By

Pa komplekse dhe 100 përqind transparente!

Këtë e ka vulosur sërish modelja Emina Cunmulaj.

Ndonëse me një jetë miliarderësh, ajo është shfaqur pa filtra.

Në një prej postimeve të fundit Emina ka treguar pamjen e vërtetë me flokë të thinjura e me akne në fytyrë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm