Xhuli ka diçka për të thënë për marrëdhënien e saj me Stresin (VIDEO)

By

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Stresi të njohur për raportet e tyre të tensionuara që prej hyrjes në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, duket se së fundmi po pëlqejnë shoqërinë e krijuar mes tyre.

Madje, këtë e konfirmoi gjatë ditës së sotme edhe vet Xhuli.

“Unë dhe Stresi jemi aktualisht në shtëpi dhe me keqardhje për disa njerëz, akoma të buzëqeshur dhe shumë të fortë”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm