Zbulohet vendi ku po pushon Adelina Ismaili me burrin dhe djalin

By

Pas ndisa muajsh të ngjeshur me punë dhe përkushtim ndaj familjes , Adelina Ismaili gjeti kohë për pak pushime.

Ajo dhe bashkëshorti i saj me djalin Uliksin kanë udhëtuar drejtë Greqisë për të kaluar pak kohë bashkë para se vera të mbarojë.

Këngëtarja dhe burri i saj ka disa muaj që po qëndrojnë në Kosovë për shkak të disa punëve të Valit.

Edhe Adelina ka qenë e angazhuar. Ajo një projekt të ri por ishte pjesëmarrëse si aktore për disa episode në serialinë ‘O sa mirë’.

Ky pushim padyshim se ishte i merituar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm