Xhensila nis mëngjesin e ditëlindjes me një befasi të bukur

By

Xhensila Myrtezaj sot po feston ditëlindjen dhe ajo mbushi 28 vjet.

Si gjithherë më të afërmit e saj kujdesen që ajo të kalojë një ditë sa më të këndshme, dhe ky 28-vjet nuk do të ishte më ndryshe.

Mëngjesin e ditës së sotme e nisi me një befasi të këndshme pranë të bijës.  Dhoma e ndejës ishte zbukuruar me të gjitha motivet e një feste ditëlindjeje – tullumbace të panumërt dhe trëndafila të kuq.

Gjatë ditës, bashkëshort i saj, Bes Kallaku i dedikoi një postim në Instagram.

“N’pranveren ku celin trendafilat, çel e qeshuna ime prej teje! Urime ditelindjen oj “lokja zemres”, përshkruan Besi një fotografi të çiftit. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Artikuj të ngjashëm