VIG POPPA: SA ME FAT JAM

By

Reperi i grupit Kaos, Vig Poppa përmes instagramit ka shprehur dashurinë për gruan dhe djalin e tij.

Vigani ka shkruar:  Sa me fat që jam në një foto ku shihet familja e reperit.

Artisti po shijon javët e para me statusin e ri si prind./Prive.al

vig popa

Artikuj të ngjashëm